Skip to content

O EuCO

KIM JEST EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ?

Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) to największa w Polsce i Europie Środkowej firma pomagająca osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia.

Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. EuCO prowadzi efektywny system sprzedaży wysokiej jakości usług za pośrednictwem wyspecjalizowanej sieci agentów. Spółka współpracuje z ponad 25.000 agentów w całej Polsce oraz 5.000 w Europie. Od 2010 roku jest spółką notowaną na głównym parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Pomogliśmy już ponad 150 tysiącom osób, które powierzyły nam dochodzenie swoich roszczeń odszkodowawczych.

NASZE WARTOŚCI

SZACUNEK
Dzięki sprawnej organizacji pracy, każdą osobę, którą obsługujemy traktujemy z należnym szacunkiem. Pracujemy z Ludźmi i dla Ludzi.

TROSKA
Naszym najważniejszym celem jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym i troska o to, aby odszkodowanie i zadośćuczynienie za Ich cierpienia były najwyższe z możliwych.

PROFESJONALIZM
Sprawy składane na nasze ręce prowadzone są przez zespół specjalistów z Kancelarii Radców Prawnych EuCO.
Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte także na rynkach międzynarodowych uczy, że sprawne negocjacje ekspertów EuCO z Towarzystwem Ubezpieczeniowym wystarczą często aby zwiększyć wysokość wypłaconego odszkodowania nawet o kilka tysięcy  procent w stosunku do pierwotnej propozycji składanej przez TU. W tych przypadkach, w których negocjacje nie wystarczą, nasi prawnicy kierują sprawy do sądu, wywalczając w nim korzystne dla poszkodowanych wyroki.

HISTORIA FIRMY

Historia Europejskiego Centrum Odszkodowań SA to przykład  konsekwentnego działania, którego podstawą jest dopasowanie świadczonych usług do potrzeb i wymagań naszych Klientów:

  • 22 listopada 2004 powstaje EuCO Sp. z o.o. w Legnicy
  • 7 lipca 2006 rozpoczyna swoją działalność Kancelaria Radców Prawnych EuCO
  • 22 października 2007 – Działalność rozpoczyna Fundacja “EuCO Dzieciom”
  • 29 maja 2008 powstaje Evropskie Centrum Odskodneho w Republice Czeskiej – pionierska inwestycja polskiej firmy w Czechach
  • 1 lipca 2010 firma przekształca się w Europejskie Centrum Odszkodowań Spółka Akcyjna
  • Od 29 grudnia 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. znajduje się w elitarnym gronie spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • 20 września 2010 powstaje Spółka na Węgrzech – Európai Kártérítési Ügyintéző Központ Kft.
  • 5 sierpnia 2011 powstaje Spółka na Słowacji – Európske Centrum Odškodnenia s.r.o.
  • listopad 2012 powstaje Spółka w Rumunii- Centrul European De Despagubiri SRL z siedzibą w Bukareszcie.

Permanentny rozwój jest wpisany w działalność firmy, dlatego stale podejmujemy nowe inicjatywy i rozszerzamy zakres świadczonych usług.

MISJA FIRMY

Oferować najwyższą jakość usług, kierując się wyłącznym dobrem Klienta.
Naszą misją jest niesienie pomocy prawnej i finansowej osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków.
Misję tę realizujemy poprzez uzyskiwanie jak największych odszkodowań zdrowotnych od firm ubezpieczeniowych w kraju i zagranicą.